Titles you rated
The IslandRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0