Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0