Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
World Dark TourRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
ITZY COZY HOUSERated ★ 3.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5