Series
Ratings
19
Game of ThronesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5