Titles you rated
The PacificRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5