Series
Ratings
26
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0