Movies
Ratings
668
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
September 5Rated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
First CowRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Heavy TripRated ★ 4.0