Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0