Movies
Ratings
141
What Happened to MondayRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
21 GramsRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Number 23Rated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 2.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
S1m0neRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 4.0