Series
Ratings
197
KarmaRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 4.0- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Eat the Rich: The GameStop SagaRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0