Titles you rated
One Missed CallRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 1.0
HostelRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
Wrong TurnRated ★ 1.0
Black HouseRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 2.0
High TensionRated ★ 2.0
Grave EncountersRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 1.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
Stake LandRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 1.0
2012Rated ★ 1.0