Series
Ratings
20
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0