Movies
Ratings
689
CobwebRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5- Hansan ReduxRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0- The rain comes soonRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
BorderRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5