Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Love on the Spectrum U.S. Season 1Rated ★ 4.0
Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 2.5
The Ashley Madison AffairRated ★ 3.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 2.5
SEC Football: Any Given SaturdayRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Rugged Rugby: Conquer or DieRated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0