Movies
Ratings
656
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
The CounselorRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
13 CamerasRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5