Titles you rated
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 5.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.5
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0