Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Where Is My HomeRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5- 청춘의국Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0