Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5