Titles you rated
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0