Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0