Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0