Movies
Ratings
84
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 5.0