Movies
Ratings
73
CloverfieldRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0