Movies
Ratings
563
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 1.0
The ContactRated ★ 4.0
Factory GirlRated ★ 1.0
Deep ImpactRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 2.0
The GhostRated ★ 1.0
Private EyeRated ★ 1.0
FlightplanRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
Crush and BlushRated ★ 1.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Murder in the FirstRated ★ 1.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 1.0
ClickRated ★ 3.0
Barfi!Rated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0