Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
My Shy BossRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0