Movies
Ratings
26
Hard HitRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
...ingRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0