Series
Ratings
75
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0