Movies
Ratings
972
Django UnchainedRated ★ 4.5
Europa ReportRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Love ClinicRated ★ 2.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5