Titles you rated
Late AutumnRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.5
Taipei ExchangesRated ★ 3.5
Totally Under ControlRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The LunchboxRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Fried Green TomatoesRated ★ 3.5
Pay It ForwardRated ★ 3.0
HeatRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
You're NextRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5