Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
King KongRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0