Series
Ratings
56
ChernobylRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5