Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0