Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 5.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 2.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 5.0
Slayers TryRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.0
Hell GirlRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0