Movies
Ratings
485
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 3.5
ZoolanderRated ★ 5.0
Tropic ThunderRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0