Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.5