Movies
Ratings
330
MoonlightRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 1.0
LovingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Dark WindRated ★ 3.0
Things to ComeRated ★ 3.0
The ClassRated ★ 4.0
La HaineRated ★ 2.5
Welcome to the SticksRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Café SocietyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5