Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 5.0
Read My LipsRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Love ShuffleRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5