Series
Ratings
111
My MisterRated ★ 5.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0- MacGyverRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Terra NovaRated ★ 2.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 0.5- 熱海の捜査官Rated ★ 5.0
TripleRated ★ 0.5
SeinfeldRated ★ 4.5
JackpotRated ★ 3.5- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 1.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0