Movies
Ratings
203
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 1.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
TroyRated ★ 1.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0