Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
HalstonRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.5
Giri/HajiRated ★ 3.0
Bad BloodRated ★ 3.0
Bad BloodRated ★ 3.5
GodlessRated ★ 4.0