Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 2.5