Movies
Ratings
141
Dark CityRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0