Movies
Ratings
645
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.5
The Redeem TeamRated ★ 4.0