Series
Ratings
101
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The DropoutRated ★ 4.5
A Dream of SplendorRated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 3.5
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 4.0- Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 4.0
Key & PeeleRated ★ 5.0