Movies
Ratings
204
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Mutt BoyRated ★ 2.0
The PeacemakerRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 2.0
The PianoRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0