Movies
Ratings
1910
BlackBerryRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
HereRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0