Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5