Movies
Ratings
303
DriveRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 2.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 2.5