Movies
Ratings
32
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
FailanRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0