Series
Ratings
27
Myth & Mogul: John DeLoreanRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
Abstract: The Art of DesignRated ★ 5.0
Abstract: The Art of DesignRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0